Domů   RSS   Registrace  

Kontakty | AVHB - Hydraulika s.r.o.

English version

Nacházíte se zde: www.avhb.cz  » O nás  » Kontakty

Kontakty

 

AVHB - Hydraulika s. r. o.

Podvihovská 375/12B
747 70 Opava-Komárov

IČ: 49610546
DIČ: CZ49610546

Firma je zapsána v obchodním rejstříku,
vedeného Krajským soudem v Ostravě,
oddíl C,vložka 10995

Tel: +420 553 625 408
Fax: +420 558 849 020
e-mail: info@avhb.cz

Datová schránka: h8npxe3

 


Maloobchodní prodejna 

Pracovní doba:
Po-Pá  6.00 - 11.30  |  12.00 - 15.30

Tel: +420 553 607 222
Tel: +420 558 847 165

e-mail: prodejna@avhb.cz

 

AVHB_sidloAVHB-mapa


 OBJEDNÁVKY zasílat na mailovou adresu: objednavky@avhb.cz                           REKLAMACE zasílat na mailovou adresu: reklamace@avhb.cz

Vedení společnosti Ing. Jaroslav Fojtek
jednatel, export 
+420 553 625 408
fojtek@avhb.cz

Obchodní zástupci  Ing. Aleš Ciminga +420 553 607 231
+420 724 812 822
ciminga@avhb.cz
 
  Tomáš Kunczik +420 559 607 230
+420 602 591 857
kunczik@avhb.cz

Produktoví specialisté Pavel Sendler
hadice a koncovky
+420 553 607 213
+420 602 546 956
sendler@avhb.cz 
 
  Patrik Macháč
šroubení a spojovací prvky
+420 553 607 214
+420 773 743 615
machac@avhb.cz

Asistentka prodeje Renáta Málková +420 553 607 211
malkova@avhb.cz

Maloobchodní prodejna Michal Buchta +420 553 607 222
+420 558 847 165
prodejna@avhb.cz
 
  David Huska
operátor výroby
+420 775 457 705
huska@avhb.cz
 
Výrobní úsek Bc. Michal Heisig
vedoucí výroby
+420 553 607 235
+420 606 691 804
heisig@avhb.cz
 
  Vojtěch Moša
kooperace
+420 553 607 232
+420 602 521 908
mosa@avhb.cz

Technický úsek  David Dorazil
vedoucí technického úseku
+420 553 607 226
+420 773 743 614
dorazil@avhb.cz
 
  Ing. Milan Kirnig
technik
+420 553 607 238
+420 606 739 985
kirnig@avhb.cz
 
  Ing. Martin Sglunda
technik
+420 553 607 218
+420 602 513 644
sglunda@avhb.cz

Ekonomický úsek společnosti Vendulka Flegrová
prokurista
vedoucí ekonomického úseku
+420 553 607 219
+420 602 593 953
flegrova@avhb.cz
 
  Monika Kohoutková
účetní
+420 558 847 129
kohoutkova@avhb.cz

 



Avhb Hydraulika s.r.o. 

AVHB - Hydraulika s. r. o.

Podvihovská 375/12B
747 70 Opava-Komárov

Sídlo firmy na mapě zde.

IČ: 49610546
DIČ: CZ49610546

Tel: +420 553 625 408
Fax: +420 558 849 020

e-mail: info@avhb.cz

Maloobchodní prodejna

Pracovní doba:
Po-Pá
6.00 - 11.30
12.00 - 15.30

tel: +420 553 607 222
tel: +420 558 847 165

 

Firma je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 10995