Domů   RSS   Registrace

Nabídka práce - kariéra | AVHB - Hydraulika s.r.o.

English version

Nacházíte se zde: www.avhb.cz  » O nás  » Nabídka práce - kariéra

Nabídka práce - kariéra

Hledáme pro náš tým:

Obráběče kovů Strojní zámečníky

POŽADUJEME: - spolehlivost, schopnost práce v kolektivu - ochotu učit se novým dovednostem

NABÍZIME: - práci v zavedené firmě bez nočních směn a víkendů  - zaměstnanecké benefity: - příspěvek na penzijní a životní pojištění - zaměstnanecký tarif mobilního operátora - příspěvek na stravování - prodloužení dovolená

Konstruktéra

NÁPLŇ PRÁCE:  - zpracovávání technické dokumentace - tvorba kusovníků - technické zpracování nově příchozích objednávek - poskytování technické podpory ostatním oddělením - příprava a provádění změn v konstrukční dokumentaci

POŽADUJEME:  - VŠ/SŠ vzdělání strojního zaměření - praxe na pozici konstruktéra výhodou - důslednost, cílevědomost, schopnost chuť se učit novým dovednostem,    týmovou spolupráci - praxe v používání 2D/3D softwaru (Autocad/Solidworks apod.) podmínkou - znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni výhodou

Technicko-administrativní asistent/ka

NÁPLŇ PRÁCE :  - zpracování nově příchozích objednávek - komunikace se zákazníky a dodavateli - administrace výrobních operací v informačním systému
POŽADUJEME: - SŠ vzdělání, technický směr výhodou - praxi v práci s podnikovým informačním systémem, znalost systému Helios Orange výhodou - důslednost, cílevědomost, schopnost chuť se učit novým dovednostem, týmovou spolupráci - znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni výhodou

NABÍZÍME: - práci v prosperující a rozvíjející se společnosti - možnost částečného úvazku - vzájemná podpora dalšího osobního růstu - příspěvky na stravování, životní a penzijní připojištění, firemní tarif na  mobilní telefon

Vedoucího výroby

NÁPLŇ PRÁCE: - organizace a plánování výroby - vedení a kontrola zaměstnanců – cca 25 výrobních zaměstnanců - evidence výroby v informačním systému - kontrola kvality výroby - nákup materiálu a služeb pro výrobu - řešení otázek BOZP a PO

POŽADUJEME: - VŠ/SŠ vzdělání strojního zaměření - praxe ve vedení lidí výhodou - praxi v používání podnikového informačního systému - znalost běžných vnitrofiremních a výrobních procesů - samostatnost, flexibilitu, cílevědomost, aktivní přístup k řešení problémů

NABÍZIME: - uplatnění v prosperující a rozvíjející se společnosti - férový přístup – jsme lidi, nejen kolečka v systému - vzájemná podpora dalšího osobního růstu - slušné finanční ohodnocení - příspěvky na stravování, životní a penzijní připojištění, firemní tarif na mobilní telefon

KONTAKT: +420 553 625 408 info@avhb.cz

Avhb Hydraulika s.r.o.

AVHB - Hydraulika s. r. o.

Podvihovská 375/12B
747 70 Opava-Komárov

Sídlo firmy na mapě zde.

IČ: 49610546
DIČ: CZ49610546

Tel: +420 553 625 408
Fax: +420 558 849 020

e-mail: info@avhb.cz

Maloobchodní prodejna

Pracovní doba:
Po-Pá
6.00 - 11.30
12.00 - 15.30

tel: +420 553 607 222
tel: +420 558 847 165

Firma je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 10995